GDF Hallgatói Önkormányzat
1119 Budapest, Mérnök u. 39.,
I. emelet 135. Iroda
Tel: +36-1/203-0304/1350 mellék
 gdfhok2008@gmail.com

 1119 Budapest, Mérnök u. 39.
 Tel: +36-1/203-0304
 info@gdf.hu

szállítmányozási ügyintézői állás

Magyarország egyik legnagyobb szállítmányozási cége tengeri szállítmányozási ügyintéző kollégát keres az alábbiak szerint

Főbb feladatok, munkák:

  • ·         Tengeri szállítmányozási feladatok teljes körű lebonyolítása, szállítmányok koordinációja, nyomon követése
  • ·         Optimális szállítási megoldások kidolgozása
  • ·         Árajánlat készítés a vállalat ügyfelei részére
  • ·         Fuvarlevelek és fuvardíjszámlák kiállítása
  • ·         Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel
  • ·         Kapcsolattartás a cég külföldi, tengeren túli irodáival, partnereivel idegen nyelven
  • ·         Értékesítéssel való szoros együttműködés
  • ·         Adminisztratív feladatok ellátása
  • ·         Ügyfél reklamációk kezelése

Elvárásaink:

  • ·         Talpraesett, nyitott és szorgalmas személyiség
  • ·         Minimum középfokú végzettség
  • ·         Tárgyalásszintű aktív angol nyelvtudás
  • ·         Kiváló kommunikációs képesség
  • ·         Magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, Outlook)
  • ·         Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • ·         Jó analizáló képesség
  • ·         Pontosság, precízség
  • ·         Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ·         Egyéb szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • ·         Szakirányú felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye: Budapest, Óbuda

Kapcsolat: Mérő Letícia – e-mail: leticia.mero@raaberlog.hu